|
“
Iva C.
★★★★★
Elegantna, osmišljena, mekana, ugodna za kožu i hrvatska :)
|
“
Magdalena P.
★★★★★
Vrlo ugodna posteljina, šivana besprijekorno i dolazi u prelijepom pakiranju.
|
“
Nikolina M. O.
★★★★★
Odlična kvaliteta materijala, boje predivne. Moram posebno pohvaliti pakiranje, sve je došlo pakirano u platnenim vrećicama i papiru. Pravo osvježenje u moru proizvoda pakiranih u nekoliko slojeva plastike. Naručujem opet!
|
Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici.
Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u postavkama.